e-shop | webináře

Webináře

Naše webináře každý rok absolvují stovky diváků a protože jejich témata nemusí být pro Vás aktuální právě v okamžiku jejich pořádání, ale až někdy v budoucnu, máte možnost si zakoupit jejich záznam až ve chvíli, kdy dané informace skutečně potřebujete.

co je to webinář?
Webinář je přednáška na konkrétní téma realizovaná on-line prostřednictvím videohovoru. Vidíte při ní na obrazovce přednášejícího i prezentaci. Výhodou je, že nemusíte nikam jezdit, ale můžete vše zhlédnout z pohodlí svého domova. Časový rozsah webinářů je většinou 1-2 hodiny.

Součástí webináře je i záznam, ke kterému se můžete kdykoliv v budoucnu opakovaně vracet.

990 Kč

Placené poradenství v praxi

Jsem přesvědčený o tom, že český trh je natolik velký, že je na něm prostor pro řadu dalších poradenských firem, jako je ta naše. Proto se snažíme sdílet naše zkušenosti s každým, kdo má reálnou šanci jít v našich stopách.

více informací

399 Kč

Jak vybírat ETF fondy

Ukážeme Vám, jak vybíráme konkrétní ETF fondy do portfolií našich klientů. Jak a podle čeho je srovnávat? Jaká jsou 4 základní kritéria, podle kterých poznáte kvalitu daného fondu? Kde takové informace hledat?

více informací

Investiční tipy

Chcete od nás každý týden dostávat investiční tipy? Vyplňte, prosím, své jméno a e-mail. První investiční tip Vám odešlu během několika málo okamžiků.

Děkujeme za zájem o naše investiční tipy.