Hlavní kancelář: Palackého 272/8, Plzeň
734 258 888

Knihy, kurzy a další

V našich materiálech vám přinášíme objektivní informace, které vás posunou na vaší cestě k rentiérství.

S vaším finančním plánem to myslím vážně. Nic se nestane přes noc a pokud máte dosáhnout svých finančních cílů, bude základním kamenem úspěchu vaše vytrvalost. Zkrátka pokud vytrváte, zvítězíte.

Jenže ono to často není zase až tak jednoduché. V dobách růstu vás budou svrbět ruce k tomu, abyste ve svém portfoliu více a více upřednostnili dynamická aktiva jako jsou akcie, které vám v tučných dobách budou přinášet výnos klidně i přes 20 % p.a.. Naopak v dobách velkých poklesů, kdy vaše portfolio například těch 20 % ztratí, budete přemýšlet nad tím, jestli neprodat ty zatracené akcie a raději neuložit své peníze na starém dobrém spořícím účtu. Tam sice nic nevydělají, ale ani tam nebudou ubývat.

Právě takové rychlé a nekoncepční změny mohou vaše portfolio zcela zdevastovat. 

Věřím, že nejlepší způsob, jak vás před podobnými chybami uchránit, je dát vám dostatek objektivních informací a pomoci vám lépe porozumět světu investic.

Protože toho, čemu rozumíme a co známe, se nebojíme!

S klientem vždy budujeme partnerský vztah, proto s vámi sdílíme veškeré naše znalosti a zkušenosti. Díky tomu vždy víte, co se děje, a dokážete si na věci dělat vlastní názor. Věřím, že jen tak můžeme dosáhnout společného cíle a udělat z vás rentiéra!

Co jsme pro vás připravili?

Rentiérské minimum

Svěřenské fondy

Co jsme pro vás připravili?

Rentiérské minimum

Cesta rentiéra