Naši klienti

Kdo jsou naši klienti?

Nejčastěji pracujeme pro klienty, kterým díky šetrnému přístupu k penězům každý měsíc zůstávají volné prostředky, které nyní investují. Nebo se jedná o podnikatele, kteří po letech dřiny úspěšně prodali svou firmu, a my jim teď pomáháme se správou peněz, které jejím prodejem získali.

Typicky pracujeme u našich klientů s investičním portfoliem v řádu desítek milionů korun. 

Abychom mohli poskytovat službu v požadované kvalitě, pracujeme s klienty s investicí minimálně 5 milionů korun.

S čím k nám naši klienti nejčastěji přichází?

5

Prodali firmu nebo to plánují a řeší, jak investovat peníze z prodeje.

5

Mají volné peníze na účtu v bance a chtějí je chránit před inflací.

5

Současné investice ve fondech jim nevydělávají a chtějí to změnit.

5

Mají měsíčně volné prostředky, které chtějí pravidelně investovat.

5

Prodali nemovitost nebo zdědili majetek a peníze chtějí investovat.

S firmou spolupracuji přes tři roky a jsem s ní zcela spokojen
Václav Zindulka
Václav Zindulka
Od začátku posuzuji spolupráci jako marketinkově velice komplexní s provázáním na proces práce s klientem na jeho potřebách, nic bych neměnil, možná bych více začlenil „případové studie“ pro komplexnost nabídky. „Komlexní a zároveň osobní přístup k mým současným a budoucím potřebám zajištění majetku, jeho optimalizace, až po předání správy dalším generacím.“
Miroslav Zídek
Miroslav Zídek
Skvělý profesionální přístup k péči o dlouhodobé investice a majetek klientů. Vřele doporučuji.
Jirka Stejskal
Jirka Stejskal
Se společností spolupracuji již několik měsíců a jsem naprosto spokojen. Jako poradce finančního plánování využívám jejich servis v oblasti dědických plánů a penzijních auditů pro sebe i své klienty a mohu potvrdit, že se jedná o férové odborníky na slovo vzaté. Děkuji za to, co děláte a těším se na další spolupráci.
Jakub Hesoun
Jakub Hesoun
Vynikající přístup ke klientům a to naprosto jiné bázi než klasičtí poradci. Jedná so opravdu o privátní poradenství a ne za účelem prodeje produktů., ale zachování a zhodnocená finančních prostředků. Pan Cimpel navíc věnuje čas vzdělávání ostatních. Skvělá služba, která dnes opravdu není obvyklá. Doporučuji poslechnout si jeho podcast Cesta rentiéra, nebo moneytalkshow - velmi poučné.
Petr Hozman
Petr Hozman
Společnost jsem si vybral na zaklade předchozích referenci a po osobním kontaktu s panem Cimpelem, kde mi vysvětlil jakým způsobem společnost spravuje peníze svých klientu,, jak založit účet a převádět peníze na tento účet. Spolupráce přináší větší zhodnoceni nez jsem mel u předchozích poradců, na svém učtu mohu sledovat pohyby a zhodnoceni. Společnost se nehoní pouze za provizemi jako někteří poradci, dokáže srozumitelně popsat správu portfolia klienta.
Jan Motl
Jan Motl
Cimpel & partneři jsou společnost, kde lze nalézt srozumitelné a jednoduché řešení pro rodinné finance. Jejich přístup je nejen profesionální, ale také velmi lidský. Lze s nimi s důvěrou řešit finanční i osobní záležitosti. Dosud jsem nepotkala ve světě investic nikoho, kdo by se jim podobal. Tuto společnost doporučuji.
Hana Vodáková
Hana Vodáková

Jak si klienty vybíráme?

Naše služby nejsou pro každého. Snažíme se poskytovat našim klientům osobní péči, která jim bude šitá na míru jako dobře padnoucí oblek.

Abychom mohli pracovat s každým klientem osobně a mohli jsme to dělat ve velikosti rodinné firmy, naše klienty si pečlivě vybíráme. Musíme si rozumět, mít stejné hodnoty a dívat se na svět ze stejné perspektivy. Za roky praxe ve financích jsme si vyzkoušeli, že je lepší nového klienta v případě pochybností o případné spolupráci raději nepřijmout, než později řešit nedorozumění způsobená odlišnými názory a pohledy. A tím se řídíme!

Co je pro nás zásadní?

Pochopit Váš příběh a to, jak jste svůj majetek vybudovali nebo budujete.

Poznat Vaše životní principy i hodnoty, kterými se řídíte.

Ujasnit si, jaká máte od svého majetku očekávání.

Přemýšlíte, jestli i Vy byste mohli být našimi klienty? Nejlépe to zjistíme, když si zavoláme a vzájemně se poznáme. Nechte nám na sebe kontakt zde.

Kdo tedy jsou naši klienti a jak žijí?

S panem Cimpelem spolupracuji velmi rád. Ke spolupráci mě přivedlo osobní doporučení mých dlouholetých přátel a utvrzují mě v ní i výsledky, které se rychle dostavily. Spolupráce pro mě má velký přínos, protože se jim daří velmi dobře zhodnocovat i prostředky, které dlouhodobě vůbec nic nevynášely. Vyřizují za mě i většinu administrativní a úřednické agendy, kterou já sám většinou odkládám a nerad vykonávám.

Pavel Zítek

sládek pivovaru Gambrinus

o referencích

Uvádíme reference našich skutečných klientů, kteří nám ke zveřejnění své reference dali písemný souhlas.

Zaměřili jsme naše služby na specifickou skupinu klientů, jako je pan Zítek, kterým nejvíce rozumíme a pro které je náš servis největším přínosem.

Společným rysem našich klientů je to, že jsou to většinou skromní lidé, kteří nežijí okázalým životem. Je jim většinou 40 – 70 let a mají rodiny s dospívajícími nebo dospělými dětmi. Většinu z nich byste na první pohled neoznačili za boháče, i když jimi skutečně jsou.

Vždy jsou to velmi chytří lidé, kteří by se o své investice dokázali velmi dobře starat sami, ale uvědomují si hodnotu svého času, který chtějí trávit jiným způsobem než správou investic. Proto si najímají nás. Hlavním cílem pro ně není maximalizace zisku, ale právě to, že ušetří čas a nervy, které jim do teď péče o jejich majetek brala.

S velkou radostí pak pozoruji to, jak najednou mají více času pro svou rodinu, na svou práci, cestování a koníčky. Třeba jako naše klientka, paní Iveta Klenorová.

Firma Cimpel & partneři mi přináší nové informace z prostředí investičních trhů, šetří mi čas, který mohu věnovat jiným činnostem a mohu klidně spát bez obav, že o své peníze přijdu. Oceňuji jejich osobní přístup ke klientům, srozumitelnou a jasnou komunikaci a profesionalitu všech zaměstnanců. S touto firmou mám pocit, že investuji s rozumem :-)

Iveta Klenorová

investorka a rentiérka po prodeji firmy

o referencích
Uvádíme reference našich skutečných klientů, kteří nám ke zveřejnění své reference dali písemný souhlas.

Reference dalších našich klientů

Firma má velmi profesionální přístup a zároveň mám pocit, že patřím již i mezi přátele. Začínám věřit tomu, že ze mne firma skutečně udělá rentiéra a ten obzor již není v nedohlednu. Naučil jsem se trochu rozumět některým zákonitostem finančního trhu, ale zároveň jsem velmi rád, že rozhodnutí o investici nejsou jen na mne. Mám dobrý pocit jistoty a možná i klidnější spaní.

Každému, komu záleží na jeho budoucnosti, doporučuji alespoň konzultaci s touto firmou.

Mudr. Pavel Machotka
odborný lékař ortopedie a sportovní medicíny, Praha

Firmu Cimpel & partneři jsem našel na internetu, když jsem se zajímal o investování a zajištění na stáří. Prostudoval jsem nejprve jejich blog, e-book a shlédl několik videí s panem Cimpelem. Obsah ve smyslu „neslibujeme zázrak, ale stabilní, realistický plán s využitím racionálních a funkčních postupů, které fungují už od Warrena Buffeta“ mě přesvědčil k osobní schůzce. Pan Cimpel jasně komunikuje, je transparentní v podmínkách svých služeb a jeho kolegové se chovají profesionálně. Jejich služby jsem s klidem doporučil rodině i známým.

Jiří Macháček
psycholog

Na spolupráci s C&P oceňuji nejvíce profesionalitu a vstřícný přístup. Rozhodně doporučuji spolupráci komukoliv, komu jen trochu záleží na hodnotě svých financí a není mu lhostejná jeho vlastní budoucnost. V C&P vědí, o čem mluví. A ne jen mluví, hlavně konají.

Ing. Radek Darda
místostarosta obce Březina

Přístup firmy C&P a jejich příkladná péče o moje portfolio, transparentní informace o nákladech na jeho správu, fundované nabídky na jeho doplnění a vyvážení, informace o mých probíhajících investicích (a potažmo i péče o moje vzdělávání v této oblasti) mi dávají naději, že se opravdu stanu rentiérem.

Radim Svoboda
IT technik, Sofit s.r.o.

Na firmě Cimpel & partneři nejvíce oceňuji individuální přístup ke klientovi, schopnost vysvětlit složitější věci finančního světa pochopitelným způsobem a nadstandardní možnosti konzultací. Za dobu spolupráce jsem si k nim vybudoval důvěru ve správu svých investic. Bude mi potěšením s nimi spolupracovat i do budoucna.

Každému, komu záleží na jeho budoucnosti, doporučuji alespoň konzultaci s touto firmou.

Václav Šůcha
IT specialista

o referencích
Uvádíme reference našich skutečných klientů, kteří nám ke zveřejnění své reference dali písemný souhlas.

Chtěli byste i Vy být naším klientem?

Spolupráci s našimi klienty začínáme vždy telefonátem, kde společně probereme naše vzájemná očekávání

Napište, zavoláme si.

  Jméno

  Telefonní číslo

  E-mail

  Jakou výši investice s námi plánujete?

  Co od spolupráce s námi očekáváte?

  Zásady zpracování osobních údajů

  Investiční tipy

  Chcete od nás každý týden dostávat investiční tipy? Vyplňte, prosím, své jméno a e-mail. První investiční tip Vám odešlu během několika málo okamžiků.

  Děkujeme za zájem o naše investiční tipy.

  Nauč se investovat

  Vyplňte, prosím, své jméno a e-mail.
  Balíček Nauč se investovat Vám pošlu na Váš e-mail.

  Děkujeme za zájem o náš balíček Nauč se investovat. Přejeme Vám hodně úspěchů na Vaší cestě k rentě.