Hlavní kancelář: Palackého 272/8, Plzeň
734 258 888

Ing. Radek Darda

Na spolupráci s C&P oceňuji nejvíce profesionalitu a vstřícný přístup. Rozhodně doporučuji spolupráci komukoliv, komu jen trochu záleží na hodnotě svých financí a není mu lhostejná jeho vlastní budoucnost. V C&P vědí, o čem mluví. A ne jen mluví, hlavně konají.

Mne ke spolupráci přesvědčilo doporučení mého známého, ale hlavně první rozhovor s Jiřím Cimpelem o možnostech, kde mohu uspořit a jak zajistit svoji budoucnost nezávisle na sociálním systému naší země.
Investice nejsou rozhodně jednoduchou záležitostí, nyní alespoň okrajově rozumím, jak vše funguje. Snažit se samostatně dosáhnout zhodnocení svých financí, je téměř nemožné. Jsem rád, že mám na pomoc profesionály.

Stát se může cokoliv, ale rentiérem se člověk opravdu stát může, chce to jen disciplínu a vytrvalost. Tomu již nyní věřím.

V C&P dokáží pomoci nejen v oblasti investování, ale také Vám poradí například ohledně vhodného pojištění a to až po podpis potřebných smluv a dokumentů. Nic Vám není vnucováno, pouze je nabízeno. Je jen na Vás, co si nakonec vyberete.

A jestli je taková spolupráce přínosem? Rozhodně! Kdo by nechtěl průvodce v džungli, jakou je světová ekonomika a finanční trhy?

Chcete se i Vy stát naším klientem? Domluvte si nezávaznou konzultaci.