Hlavní kancelář: Palackého 272/8, Plzeň
734 258 888

Monika Svobodová

Co na spolupráci s námi nejvíce oceňujete?
Na spolupráci nejvíc oceňuji individuální přístup, to že všichni zaměstnanci, se kterými jsem se doposud setkala, byli praví profíci ve svém oboru a že vzhledem ke způsobu spolupráce, se mi kluci nesnažili za každou cenu nacpat všelijaké produkty, ale naopak byli ochotní si se mnou povídat a poradit mi i jak spravovat tu část majetku, která není v penězích, ale je to třeba nájemní byt.

Doporučila byste naše služby někomu jinému a proč?
Ano doporučila, protože mít peníze zašité v matraci je v dnešní době opravdu hloupost. Naučit se sám, jak efektivně investovat a alespoň částečně porozumět finančnímu trhu, je pro spoustu lidí nemožné, a proto je firma, která to udělá za Vás, tou nejlepší cestou.

Co bylo hlavním důvodem, který vás přesvědčil ke spolupráci s námi?
Honza :-) Nebo teda víc ze široka, šla jsem na schůzku s ním jen proto, že o to stál můj otec. To, že Honza velice dobře rozumí tomu, čím se společnost zabývá, ale zároveň je schopen říct, že v některých oblastech si není úplně jistý, ale že se poradí s někým ze zbytku firmy a celkově celý přístup a myšlenka firmy mi byly natolik sympatické, že jsem se rozhodla pro spolupráci.

Rozumíte nyní více svému investičnímu portfoliu?
Zatím ne, po dohodě s Jirkou jsme se rozhodli nechat zárodek našeho investičního portfolia ve správě lidí, kteří tomu rozumí lépe než my, a věnovat se letos věcem jako je svatba, rekonstrukce bytu a tak. Až bude volněji, pustíme se do zlepšování naší finanční gramotnosti.

Je dnes (při spolupráci s námi) pro Vás reálné, že z Vás bude rentiér?
To nevím, spolupracujeme přeci jen docela krátce a faktorů, které tento mistrovský plán můžou zkazit, je mnoho, ale minimálně mám radost, že spolu se mnou pracují i moje peníze.

Chcete se i Vy stát naším klientem? Domluvte si nezávaznou konzultaci.