Hlavní kancelář: Palackého 272/8, Plzeň
734 258 888

Zdeněk Bárta

S Jiřím Cimpelem se znám už řadu let. Když mě před časem kontaktoval ohledně různých pojištění, nevěnoval jsem tomu moc pozornost. Lidí, co různá pojištění nabízí, je spousta. Nějaká, u kterých mi bylo tvrzeno, že jsou to ta nejlepší, už jsem založená měl, což se za nějaký čas ukázalo jako nepravdivé. Při jejich zakládání vše vychválili, že nic není problém, a když jsem potřeboval finanční pomoc, tak bylo vše jinak.

Proto jsem se rozhodl kontaktovat pana Cimpela ohledně rady, jak dál postupovat. Bez váhání si se mnou sjednal schůzku, kde jsme probrali veškerá moje pojištění od povinného ručení až po důchodové pojištění. Některé smlouvy byly dobré a jiné jsme okamžitě zrušily a založily nové. Sice jsem tím přišel o nějaké finance, ale ponecháním nevýhodných smluv by to časem bylo horší. Nyní je vše v pořádku.

Jiří a jeho tým se o nás stará dobře, sjednává si s námi schůzky několikrát do roka, kde nám řekne, co je nového a vše srozumitelně vysvětlí, abychom to jako laici pochopili. Tímto se liší od ostatních, kteří si vás všimnou jen když vám končí smlouva, aby měli stálou provizi a o klienty jim moc nejde. U pana Cimpela je to naopak, za což jsem rád a vážím si jeho pomoci. Sice spolu spolupracujeme relativně krátce, asi 2 roky, ale věřím, že to tak bude pokračovat i do budoucna a o naše finance bude nadále dobře postaráno.        

Chcete se i Vy stát naším klientem? Domluvte si nezávaznou konzultaci.