Hlavní kancelář: Palackého 272/8, Plzeň
734 258 888

Daniel Majstorović

Jsem partnerem společnosti a klienti mě znají jako investičního poradce a někteří z nich i jako zpracovatele hypoték. V zázemí firmy se starám o naše metodiky a standardy práce s klienty.

Vzdělání

  • Systémy projektové řízení na Ekonomické fakultě Západočeské univerzity v Plzni 2014 – 2016
  • Finance a účetnictví na Ekonomické fakultě Západočeské univerzity v Plzni 2011 – 2014

Ve finančním poradenství působím od roku 2013, kdy jsem začal spolupracovat s firmou K2 Finance. Dnes jsem partnerem Jiřího Cimpela v naší firmě Cimpel & partneři.

Kdy a jak jsem poznal Jirku Cimpela?

Jirku jsem poznal v roce 2013 v podstatě náhodou. Studoval jsem poslední ročník bakalářského studia a potkal jsem souseda, se kterým jsem se dal do řeči o financích. Soused mi řekl, že chodí na vzdělávací semináře do K2 Finance a zmínil se, že K2 hledá nějaké spolupracovníky. To mne zaujalo, protože jsem chtěl pracovat někde, kde bych mohl předávat znalosti, které jsem nasbíral během studia. Soused dal Jirkovi můj kontakt, Jirka se mi ozval a pozval na pohovor. Původně jsem chtěl pracovat na pozici školitele (lektora), ale nakonec jsem se stal členem obchodního týmu, který vedl Jirka.

Jak jsem se dostal k oboru financí?

K oboru financí jsem se dostal při studiu na vysoké škole a opravdu hodně mě to začalo bavit, když jsem absolvoval předměty Bankovní produkty v praxi a řízení osobních financí. Nadchl mě zejména segment investic, kterému se dnes plně věnuji.

Čeho chci v životě dosáhnout?

Život si chci užívat, ne jen přežívat. Chci mít spokojenou rodinu a profesně bych chtěl vybudovat stabilní a prosperující podnik. Chci být finančně nezávislý a práci chci dělat pro radost, ne jako nutnost k přežití.

Něco víc o mně …

Jsem napůl Chorvat a napůl Plzeňan. Já i moje přítelkyně máme poměrně rozsáhlou rodinu, tak hodně volného času trávíme jejich navštěvováním. Jinak trávím volný čas různorodě, rád sportuji, posedím s přáteli, cestuji, ale umím si vychutnat i pohodlí domova.

Ing. Daniel Majstorović

investiční poradce, hypoteční specialista

telefon

604 363 316

Uložte si vizitku

Načtěte QR kód čtečkou ve svém mobilním zařízení.

Ing. Daniel Majstorović

investiční poradce, hypoteční specialista

telefon

604 363 316