Hlavní kancelář: Palackého 272/8, Plzeň
734 258 888

Jan Cimpel

Životní motto: "Bez humoru ani ránu."

Zpracovávám s našimi klienty finanční mapu. Bavíme se o tom, jaký je cíl jejich cesty a jak by chtěli, aby jejich život jednou vypadal. Ptám se jich také na výchozí bod, tj. jak jsou na tom dnes a jaké mají možnosti.
Tyhle informace dál zpracovávám a předávám našim investičním poradcům.

Vzdělání

Ve finančním plánování se pohybuji už 4 roky a čím víc se v téhle oblasti vzdělávám, tím víc mě baví. Příprava na zkoušky EFA a EFP byla dost náročná, ale díky informacím, které jsem nasbíral při studiu, jsem dnes schopný dodat našim klientům mnohem kvalitnější službu než dříve. A za to jsem hrozně rád.

Kdy a jak jsem poznal Jirku Cimpela?

Jirka je můj starší brácha, takže jak jsem ho poznal bude asi každému jasné :-)

Jak jsem se dostal k oboru financí?

Finance mi byly vždycky blízké. :-) Už jako malý kluk jsem se snažil všemožně i nemožně vydělat peníze a víceméně se mi to dařilo. Vždycky mě zajímaly toky peněz, kde se berou, jak fungují …

Druhý faktor, který mě dovedl k téhle profesi, byl samozřejmě Jirka, který mi tyhle informace dával a vedl mě k tomu, že bych je mohl předávat dál klientům. Na oboru financí je toho strašně moc zajímavého a myslím si, že finanční plánování je velice důležité. Bohužel má dost špatnou pověst, která se těžko napravuje. Naštěstí se to pomalu začíná měnit i díky tomu, že se na trhu začíná vyskytovat více lidí, kteří to s klienty myslí dobře.

Něco víc o mně …

Jsem hodně sportovně založený. Baví mě florbal, házená, lukostřelba, ale taky horolezectví a cyklistika. Rád s přítelkyní vyrážím do přírody za poklady ve hře geocaching a hrozně rád cestuji. Už jsem se stihl podívat ledaskam. Asi z nejlepších bylo Japonsko, Turecko, Anglie. A jednou se rozhodně chystám vyrazit na Nový Zéland.

Jan Cimpel, EFP

finanční analytik

e-mail
telefon

724 675 944

Uložte si vizitku

Načtěte QR kód čtečkou ve svém mobilním zařízení.

Jan Cimpel, EFP

finanční analytik

e-mail
telefon

724 675 944