Hlavní kancelář: Palackého 272/8, Plzeň
734 258 888

Martin Čížek

„Celý svět ustoupí stranou muži, který ví, kam kráčí.“

Mou prací je první kontakt s novými klienty. Domlouvám schůzky s potenciálními klienty, se kterými následně zpracovávám finanční mapu. To znamená sběr veškerých potřebných dat, z nichž následně zpracujeme ucelený finanční plán, který klientovi prezentujeme.

Vzdělání

  • Lesní inženýrství na České zemědělské univerzitě v Praze 2001 – 2006

Ve financích se pohybuji od roku 2014. V roce 2015 jsem splnil podmínky a stal se vázaným zástupcem pod ČNB. Dva roky jsem pracoval pro investiční společnost E&S Investments Czech Republic, s.r.o.

Kdy a jak jsem poznal Jirku Cimpela?

Jirku a jeho ženu Martinu jsem poznal v létě 2015 na společné dovolené. Šlo o osmidenní objevování krás Islandu a byla to doposud má nejdobrodružnější dovolená, kde jsem Jirku poznal natolik, abych věděl, že se od něj mohu mnohému naučit. Z toho důvodu jsem mu nabídl vzájemnou spolupráci, když jsem u společnosti E&S skončil a on založil svou novou společnost Cimpel & partneři, s.r.o.

Jak jsem se dostal k oboru financí?

S financemi mě seznámil jeden z mých tehdejších dodavatelů, který již spolupracoval se společností E&S. Vzal mě na první investiční seminář, po němž jsem se rozhodl financemi aktivně zabývat.

Čeho chci v životě dosáhnout?

Mým cílem je stát se finančně nezávislým, získat svobodu, jistotu a vyřešit tak svou budoucnost. Jako nejlepší cesta k mému cíli se mi jeví právě ta, kterou jde Jirka se svou společností. Jsem navíc přesvědčen, že po stejné cestě mohou bez větších problémů kráčet i ostatní, proto s Jirkou spolupracuji a chci vést další zájemce k vytoužené rentě.

Něco víc o mně …

Vlastní rodinu zatím nemám a aktuálně nemám ani vztah. Mám rád zdravý životní styl. Dodržuji životosprávu ve formě „Paleo/primal“ a provozuji silová cvičení s využitím váhy vlastního těla nebo kettlebell. V létě je mým koníčkem hlavně cyklistika a také rád provozuji pěší turistiku. Ve sportech jsem aktivně provozoval florbal a badminton.

Ing. Martin Čížek

finanční analytik

e-mail
telefon

607 682 146

Uložte si vizitku

Načtěte QR kód čtečkou ve svém mobilním zařízení.

Ing. Martin Čížek

finanční analytik

e-mail
telefon

607 682 146