co je to webinář?
Webinář je přednáška na konkrétní téma realizovaná on-line prostřednictvím videohovoru. Vidíte při ní na obrazovce přednášejícího i prezentaci. Výhodou je, že nemusíte nikam jezdit, ale můžete vše zhlédnout z pohodlí svého domova. Časový rozsah webinářů je většinou 1-2 hodiny.

Součástí webináře je i záznam, ke kterému se můžete kdykoliv v budoucnu opakovaně vracet.

Webinář

Důchod jako renta – jak se vyhnout chybám, co mi sníží důchod

úterý 4. 10. 2022

od 17:00

Nejoblíbenějším zdrojem nekonečné renty všech rentiérů v důchodovém věku je jednoznačně starobní důchod. Jeho kouzlo tkví v tom, že pro jeho získání nemusíte sahat do svých úspor. Navíc v dnešní době máte jistotu, že tento příjem každý měsíc skutečně dorazí bez ohledu na to, co se děje na finančních trzích. Můžete také očekávat, že jeho výše bude časem již pouze narůstat.

A teď to DŮLEŽITÉ: Výši svého starobního důchodu můžete ovlivnit! A to nejen tím, že si budete více vydělávat. Stejně důležité je i vyhnout se již v průběhu života několika chybám, které mnoha lidem snižují jejich důchod. Nebudeme vám říkat, že máte obcházet nebo nějak zneužívat zákony. Naopak, chceme vám ukázat, jak výpočet výše důchodu funguje, co vše ho ovlivňuje a co můžete udělat pro to, aby byla vaše pravidelná renta v podobě starobního důchodu co nejvyšší.

Zúčastněte se našeho webináře, kde se budeme věnovat mimo jiné následujícím otázkám:

  • Z čeho se vlastně počítá důchod a jak můžete ovlivnit jeho výši?
  • Jak ČSSZ eviduje vaše odpracované roky? Jak si jejich často „děravou“ evidenci můžete sami zkontrolovat?
  • Jak nepřijít o důchod, když chcete přestat pracovat už v 50 letech?
  • Jak si prací v důchodu svůj starobní důchod ještě zvýšit?
  • Jak pomoci svým dětem, aby měly i dobu studia započtenou do odpracovaných let?
  • A mnoho dalšího…

Věřím, že po zhlédnutí webináře budete mít jasnou představu o tom, jak svůj důchod využít jako podstatnou součást renty.

Těším se na viděnou.
Jiří Cimpel, EFP
Registrace na webinář

Kdy?

úterý 4. 10. 2022
od 17:00

Cena

299 Kč

Pro registraci na webinář Důchod jako renta – jak se vyhnout chybám, co mi sníží důchod vyplňte, prosím, tento formulář. Po odeslání formuláře a úhradě platby Vám na uvedený e-mail zašleme doklad o platbě. Před začátkem webináře Vám odešleme odkaz, kde budete moci webinář sledovat.

Investiční tipy

Chcete od nás každý týden dostávat investiční tipy? Vyplňte, prosím, své jméno a e-mail. První investiční tip Vám odešlu během několika málo okamžiků.

Děkujeme za zájem o naše investiční tipy.