co je to webinář?
Webinář je přednáška na konkrétní téma realizovaná on-line prostřednictvím videohovoru. Vidíte při ní na obrazovce přednášejícího i prezentaci. Výhodou je, že nemusíte nikam jezdit, ale můžete vše zhlédnout z pohodlí svého domova. Časový rozsah webinářů je většinou 1-2 hodiny.

Součástí webináře je i záznam, ke kterému se můžete kdykoliv v budoucnu opakovaně vracet.

Webinář

Jak se stát z investora rentiérem

Webinář proběhl
25. dubna 2023

Nyní máte možnost zakoupit si záznam.

2 případové studie:
Jak se na rentu připravit a jak ji bezpečně čerpat

Připravili jsme pro vás dvě případové studie inspirované příběhy a portfolii našich klientů, které vám pomohou pochopit všechny kroky vedoucí k vytvoření úspěšného rentiérského portfolia i k následnému čerpání renty.

2 případové studie, 2 příběhy, 2 konkrétní příklady. To je nekonečně inspirace pro vás a vaše portfolio!

  1. případová studie: Portfolio budoucího rentiéra vytvářené z pravidelných měsíčních investic.
  2. případová studie: Rentiérské portfolio generující rentu 2 miliony Kč ročně.

Jak na čerpání renty formou dividend

Na webináři jsme se věnovali také dividendovému portfoliu, které většině rentiérů umožní žít spokojený život a financovat své životní náklady z vyplácených dividend bez potřeby prodávat jednotlivé cenné papíry. Vyplácené dividendy jsou v naprosté většině případů velmi stabilní a společnosti je vyplácí v podobné výši i ve chvíli, kdy trhy klesají. Renta tak není ovlivněna kolísavostí portfolia a poklesy vás tak budou stresovat mnohem méně než dříve.

Co se tedy na webináři dozvíte?

  • Odnesete si jasné a konkrétní příklady toho, jak si pomocí pravidelných měsíčních investic budovat své portfolio, ze kterého jednou budete moci čerpat rentu.
  • Na konkrétním případu ukážeme, jak strukturovat své portfolio, aby vám umožnilo čerpat rentu nekonečným způsobem.
  • Představíme vám dividendové portfolio, které investorům poskytuje možnost čerpat rentu jen z dividend.
  • Probereme, co vše by měl obsahovat váš rentiérský majetkový plán. Nejde jen o investice, připravit se je třeba i na váš důchod, připravit krizový plán, plán předání majetku dalším generacím …

Jak vidíte, byly to dvě hodiny nabité informacemi. Zcela poprvé jsme pro vás připravili případové studie, které, jak věřím, vám poskytnou úplně nový vhled do světa investic. Proto neváhejte a objednejte si záznam webináře právě teď!

Těším se na viděnou.
Jiří Cimpel, EFP
Objednávka záznamu webináře

Kdy?

Webinář proběhl
25. dubna 2023
Nyní máte možnost zakoupit si záznam.

Cena

299 Kč

Pro objednání záznamu webináře Jak se stát z investora rentiérem | 2 případové studie: Jak se na rentu připravit a jak ji bezpečně čerpat vyplňte, prosím, tento formulář. Po odeslání formuláře a úhradě platby Vám na uvedený e-mail zašleme doklad o platbě a odkaz, na kterém najdete záznam webináře.

Investiční tipy

Chcete od nás každý týden dostávat investiční tipy? Vyplňte, prosím, své jméno a e-mail. První investiční tip Vám odešlu během několika málo okamžiků.

Děkujeme za zájem o naše investiční tipy.