co je to webinář?
Webinář je přednáška na konkrétní téma realizovaná on-line prostřednictvím videohovoru. Vidíte při ní na obrazovce přednášejícího i prezentaci. Výhodou je, že nemusíte nikam jezdit, ale můžete vše zhlédnout z pohodlí svého domova. Časový rozsah webinářů je většinou 1-2 hodiny.

Součástí webináře je i záznam, ke kterému se můžete kdykoliv v budoucnu opakovaně vracet.

Webinář

Jak úspěšně investovat v příštích deseti letech

Webinář proběhl
11. 2. 2020

Nyní máte možnost zakoupit si záznam.

Jak se změnila portfolia dlouhodobých investorů od finanční krize v roce 2008?

Máme za sebou něco málo přes 10 let od okamžiku, kdy vyvrcholila finanční krize z roku 2008. Trhy tehdy zažily největší pokles za mnoho desetiletí zpátky. Jak se finanční trhy dokázaly s takovým poklesem vyrovnat? Jak se za posledních deset let změnila portfolia dlouhodobých investorů? Právě o tom budeme hovořit v právě chystaném webináři.

 

Co čekat od let příštích? Jak připravit své portfolio?

Finanční trhy v poslední době opakovaně překonávají svá historická maxima. Jen index S&P 500 vzrostl více než dvojnásobně a to i přes jeho poklesy v krizovém roce 2009. Ale co můžeme očekávat od let následujících? Jak své portfoio připravit na další desetiletí?

 

Proč stojí za to webinář vidět?

 

Minulost vs. budoucnost

Jak z minulosti vytěžit maximum pro svou budoucnost?

  • Co se na trzích událo v posledních 10 letech? Co nás to naučilo?
  • Co můžeme od finančních trhů čekat v nadcházejícím desetiletí?
  • Jak na to své investice připravit?
  • Jak investovat v dnešní době, kdy jsou trhy na historických maximech?

 

Kdo Vás webinářem provede?

Webinář jsme pro Vás připravili spolu s mým společníkem Danem Majstorovićem. Máte tak jedinečnou příležitost poznat naši osobní zkušenost s poskytováním honorovaného investičního poradenství.

 

Jiří Cimpel, EFP

Před lety si vytyčil cíl přinést do ČR model placeného finančního poradenství, který byl již tehdy v zahraničí běžný. Nemalou část cesty k  tomuto cíli již urazil. Honorované poradenství přestalo být v Česku neznámým pojmem, zajímá se o něj stále více lidí, což v sobě skrývá velký potenciál do budoucna. Dalším krokem je nyní předání vlastních zkušeností dalším lidem, kteří by se mohli podílet na dalším rozvoji honorovaného investičního poradenství v naší republice.

 

Ing. Daniel Majstorović

Je společníkem Jiřího Cimpela a analytikem firmy. Mají společné vize a  stejný pohled na investiční poradenství. Ví, jak sestavit finanční plán tak, aby klienta oslovil a přinášel mu užitek.

Věřím, že po skončení webináře budete mít jasnou představu o tom, jak se svými investicemi v příštích 10 letech naložit.

Těším se na viděnou.
Jiří Cimpel, EFP
Objednávka záznamu webináře

Kdy?

Webinář proběhl
11. 2. 2020
Nyní máte možnost zakoupit si záznam.

Cena

399 Kč

Pro objednání záznamu webináře Jak úspěšně investovat v příštích 10 letech vyplňte, prosím, tento formulář. Po odeslání formuláře a úhradě platby Vám na uvedený e-mail zašleme doklad o platbě a odkaz, na kterém najdete záznam webináře.

Investiční tipy

Chcete od nás každý týden dostávat investiční tipy? Vyplňte, prosím, své jméno a e-mail. První investiční tip Vám odešlu během několika málo okamžiků.

Děkujeme za zájem o naše investiční tipy.