co je to webinář?
Webinář je přednáška na konkrétní téma realizovaná on-line prostřednictvím videohovoru. Vidíte při ní na obrazovce přednášejícího i prezentaci. Výhodou je, že nemusíte nikam jezdit, ale můžete vše zhlédnout z pohodlí svého domova. Časový rozsah webinářů je většinou 1-2 hodiny.

Součástí webináře je i záznam, ke kterému se můžete kdykoliv v budoucnu opakovaně vracet.

Webinář

Jak vybudovat poradenskou firmu s více než 100 miliony v mandátu

Webinář již proběhl.

Nyní si můžete zakoupit jeho záznam.

Většina finančních poradců touží mít klienty, o které se budou moci dlouhodobě starat a kteří je budou za jejich péči rádi platit. Nechtějí donekonečna honit nové a nové klienty a prodávat stále dokola ty stejné finanční produkty! My jsme důkazem toho, že to jde. Ještě před 5 lety nás živilo klasické zprostředkování finančních produktů a žili jsme tak jen z nových prodejů.

Za poslední 4 roky se nám podařilo v malém týmu rodinné firmy a bez velkých vstupních investic nebo dluhů získat do honorovaného poradenského mandátů více než 360 000 000 Kč.

V tomto webináři s vámi chceme sdílet praktické zkušenosti, úspěchy i chyby, které jsme na naší cestě udělali. Věřím, že se nám podaří otevřít vám dveře do světa honorovaného poradenství a ukázat správný směr i další kroky, které byste měli udělat. Když jsme to dokázali my, není důvod, aby se to nepodařilo i vám!

Ukážeme vám:

  • Jaké jsou modely honorovaného poradenství ve světě a jaké jsou jejich klady a zápory.
  • Jak si najít svou cílovou skupiny klientů a jak se stát magnetem, který tyto klienty sám přitahuje.
  • Jak získat do honorovaného mandátu prvních 100 milionů Kč.
  • Jak sestavit vlastní finanční plán, za který vám klient bude ochotný zaplatit.
  • Jak servisovat klienta, aby byl ochotný vám za váš servis platit pravidelný honorář.
  • Proč nám naši největší klienti platí více než 200 tisíc Kč ročně a proč to již řadu let dělají rádi.

 

Kdo vás webinářem provede?

Webinář jsme pro vás připravili spolu s mým společníkem Danem Majstorovićem. Máte tak jedinečnou příležitost poznat naši osobní zkušenost s poskytováním honorovaného investičního poradenství.

Jiří Cimpel, EFP

Před lety si vytyčil cíl přinést do ČR model placeného finančního poradenství, který byl již tehdy v zahraničí běžný. Nemalou část cesty k tomuto cíli již urazil. Honorované poradenství přestalo být v Čechách neznámým pojmem, zajímá se o něj stále více lidí a to v sobě skrývá velký potenciál do budoucna. Dalším krokem je nyní předání vlastních zkušeností dalším lidem, kteří by se mohli podílet na dalším rozvoji honorovaného investičního poradenství v naší republice.

Ing. Daniel Majstorović

Je společníkem Jiřího Cimpela a analytikem firmy. Mají společné vize a stejný pohled na investiční poradenství. Ví, jak sestavit finanční plán tak, aby klienta oslovil a přinášel mu užitek.

Věřím, že pro vás webinář bude nejen impulzem k hlubšímu studiu problematiky finančního plánování a investic, ale také vám otevře dveře k exponenciálnímu růstu vašeho podnikání, tak jako se tomu stalo u nás.

Těším se na viděnou.
Jiří Cimpel, EFP
Objednat záznam webináře

Kdy?

Webinář již proběhl.
Nyní si můžete zakoupit jeho záznam.

Cena

990 Kč

Pro objednání záznamu webináře Jak vybudovat poradenskou firmu s více než 100 miliony v mandátu vyplňte, prosím, tento formulář. Po odeslání formuláře a úhradě platby vám na uvedený e-mail zašleme doklad o platbě a odkaz, na kterém si webinář můžete přehrát.

Investiční tipy

Chcete od nás každý týden dostávat investiční tipy? Vyplňte, prosím, své jméno a e-mail. První investiční tip Vám odešlu během několika málo okamžiků.

Děkujeme za zájem o naše investiční tipy.