co je to webinář?
Webinář je přednáška na konkrétní téma realizovaná on-line prostřednictvím videohovoru. Vidíte při ní na obrazovce přednášejícího i prezentaci. Výhodou je, že nemusíte nikam jezdit, ale můžete vše zhlédnout z pohodlí svého domova. Časový rozsah webinářů je většinou 1-2 hodiny.

Součástí webináře je i záznam, ke kterému se můžete kdykoliv v budoucnu opakovaně vracet.

Webinář

Kdo je to dlouhodobý investor a jak se jím stát

Webinář proběhl
9. 6. 2020

Nyní máte možnost zakoupit si záznam.

Tentokrát jsme pro Vás připravili speciální webinář
o vlastnostech a postojích dlouhodobého investora.

Podíváme se pod pokličku úspěchu dlouhodobého investora a odhalíme:

  • Kdo je to dlouhodobý investor.
  • Jaký je jeho investiční horizont.
  • Proč vlastně investuje.
  • Jaká aktiva používá.
  • Jak svůj majetek vybudoval.

A hlavně Vám ukážeme, jak se takovým investorem stát a užívat si všech benefitů, které to přináší.

  • Odhalíme, jak si udržet nadhled i v těžkých časech.
  • Dáme Vám tipy, jak nesejít z cesty a postupně dosáhnout svého rentiérského cíle.

Průvodci webinářem Jiří Cimpel a Daniel Majstorović

Webinář jsme pro Vás připravili spolu s mým společníkem Danem Majstorovićem. Máte tak jedinečnou příležitost poznat naši osobní zkušenost s poskytováním honorovaného investičního poradenství.

  • Jiří Cimpel, EFP si před lety vytyčil cíl přinést do ČR model placeného finančního poradenství, který byl již tehdy v zahraničí běžný. Nemalou část cesty k tomuto cíli již urazil. Honorované poradenství přestalo být v Česku neznámým pojmem, zajímá se o něj stále více lidí, což v sobě skrývá velký potenciál do budoucna. Dalším krokem je nyní předání vlastních zkušeností dalším lidem, kteří by se mohli podílet na dalším rozvoji honorovaného investičního poradenství v naší republice.
  • Ing. Daniel Majstorović je společníkem Jiřího Cimpela a analytikem firmy. Mají společné vize a stejný pohled na investiční poradenství. Ví, jak sestavit finanční plán tak, aby klienta oslovil a přinášel mu užitek.

Věřím, že po zhlédnutí webináře budete mít jasnou představu o tom, co máte udělat, abyste se stali dlouhodobým investorem a užívali si všech výhod s tím spojených.

Těším se na viděnou.
Jiří Cimpel, EFP
Objednávka záznamu webináře

Kdy?

Webinář proběhl
9. 6. 2020
Nyní máte možnost zakoupit si záznam.

Cena

399 Kč

Pro objednání záznamu webináře Kdo je to dlouhodobý investor a jak se jím stát vyplňte, prosím, tento formulář. Po odeslání formuláře a úhradě platby Vám na uvedený e-mail zašleme doklad o platbě a odkaz, na kterém najdete záznam webináře.

Investiční tipy

Chcete od nás každý týden dostávat investiční tipy? Vyplňte, prosím, své jméno a e-mail. První investiční tip Vám odešlu během několika málo okamžiků.

Děkujeme za zájem o naše investiční tipy.