Hlavní kancelář: Palackého 272/8, Plzeň
734 258 888

Svěřenské fondy

Založení a správa svěřenského fondu

HLEDÁTE ZPŮSOB, JAK CHRÁNIT MAJETEK SVÉ RODINY?

Chcete majetek bezpečně předávat dalším generacím?

Nechte si poslat ZDARMA knihu Založení a správa svěřenského fondu. Odhalte tajemství, která už po generace využívají bohaté rodiny z celého světa k ochraně svého bohatství!

  • 90 % všech beneficientů (ti, kdo čerpají výhody) svěřenských fondů ve světě uvádí, že jejich svěřenský fond je pro ně spíše břemenem než požehnáním. Šílené? Jde to i jinak! Naučím Vás, jak vytvořit svěřenský fond, který bude patřit mezi zbylých šťastných 10 %.
  • Svěřenský fond má mnoho využití, často záleží na kreativitě jeho zakladatele, na co se jej rozhodne využít. V knize Vám představím nejčastější důvody pro založení svěřenského fondu, se kterými se v praxi setkávám.
  • Ukáži Vám, jak můžete založit fond tajný nebo polotajný. To se Vám bude hodit v situaci, kdy nechcete, aby dědici věděli, kdo dostane kolik peněz dřív, než nastane pravý čas. Nebo v situaci, kdy chcete, aby se o svěřenském fondu všichni dozvěděli až po Vaší smrti.

Autor knihy Jiří Cimpel

Jiří Cimpel

Mým cílem je přinést do ČR více možností, které dnes běžně využívají při správě svých financí lidé v USA nebo západní Evropě. Abych mohl tento svůj cíl naplňovat, založil jsem firmu Cimpel & partneři, s.r.o., kde se věnujeme honorovanému investičnímu poradenství. Od roku 2015 se věnuji tématu mezigeneračního transferu majetku. Jako jedni z prvních jsme tak v ČR začali využívat svěřenské fondy jako nástroj pro ochranu rodiny a jejího majetku.

V průběhu své profesní dráhy jsem viděl mnoho okamžiků, ve kterých peníze lidem pomohly. Také jsem ale viděl chvíle, kdy byly peníze zdrojem neštěstí a bolesti. To mi vždy připomíná, že peníze jsou dobrým sluhou, ale špatným pánem.
Naši klienti jsou mými největšími učiteli! Většina z nich jsou úspěšní a známí lidé, kteří v průběhu svého života vybudovali často nezměrné bohatství, které jim dnes pomáháme spravovat. Za roky práce s nimi mě naučili, že klíčem ke šťastnému a úspěšnému životu je pokora a skromnost.

Věřím, že v knize najdete hlavně praktické odpovědi na Vaše otázky spojené se svěřenskými fondy a poznáte jestli je svěřenský fond řešením pro Vaši situaci.

podpis_jiri_cimpel

Stáhněte si knihu Založení a správa svěřenského fondu ještě dnes a nechte své peníze vydělávat.