Svěřenské fondy

Založení a správa svěřenského fondu

Hledáte způsob, jak chránit majetek své rodiny?

Chcete majetek bezpečně předávat dalším generacím?

Nechte si poslat ZDARMA knihu Založení a správa svěřenského fondu. Odhalte tajemství, která už po generace využívají bohaté rodiny z celého světa k ochraně svého bohatství!

N90 % všech beneficientů (ti, kdo čerpají výhody) svěřenských fondů ve světě uvádí, že jejich svěřenský fond je pro ně spíše břemenem než požehnáním. Šílené? Jde to i jinak! Naučím Vás, jak vytvořit svěřenský fond, který bude patřit mezi zbylých šťastných 10 %.

NSvěřenský fond má mnoho využití, často záleží na kreativitě jeho zakladatele, na co se jej rozhodne využít. V knize Vám představím nejčastější důvody pro založení svěřenského fondu, se kterými se v praxi setkávám.

NUkáži Vám, jak můžete založit fond tajný nebo polotajný. To se Vám bude hodit v situaci, kdy nechcete, aby dědici věděli, kdo dostane kolik peněz dřív, než nastane pravý čas. Nebo v situaci, kdy chcete, aby se o svěřenském fondu všichni dozvěděli až po Vaší smrti.

Autor knihy Jiří Cimpel, EFP

Mým cílem je přinést do ČR více možností, které dnes běžně využívají při správě svých financí lidé v USA nebo západní Evropě. Abych mohl tento svůj cíl naplňovat, založil jsem firmu Cimpel & partneři, s.r.o., kde se věnujeme honorovanému investičnímu poradenství. Od roku 2015 se věnuji tématu mezigeneračního transferu majetku. Jako jedni z prvních jsme tak v ČR začali využívat svěřenské fondy jako nástroj pro ochranu rodiny a jejího majetku.

V průběhu své profesní dráhy jsem viděl mnoho okamžiků, ve kterých peníze lidem pomohly. Také jsem ale viděl chvíle, kdy byly peníze zdrojem neštěstí a bolesti. To mi vždy připomíná, že peníze jsou dobrým sluhou, ale špatným pánem.
Naši klienti jsou mými největšími učiteli! Většina z nich jsou úspěšní a známí lidé, kteří v průběhu svého života vybudovali často nezměrné bohatství, které jim dnes pomáháme spravovat. Za roky práce s nimi mě naučili, že klíčem ke šťastnému a úspěšnému životu je pokora a skromnost.

Věřím, že v knize najdete hlavně praktické odpovědi na Vaše otázky spojené se svěřenskými fondy a poznáte jestli je svěřenský fond řešením pro Vaši situaci.

Stáhněte si knihu Založení a správa svěřenského fondu ještě dnes a ochraňte majetek své rodiny.

Svěřenské fondy

Vyplňte, prosím, své jméno, e-mail a telefonní číslo.
Knihu Svěřenské fondy Vám pošlu na Váš e-mail.

Děkujeme za zájem o náš e-book Svěřenské fondy.

Investiční tipy

Chcete od nás každý týden dostávat investiční tipy? Vyplňte, prosím, své jméno a e-mail. První investiční tip Vám odešlu během několika málo okamžiků.

Děkujeme za zájem o naše investiční tipy.

Nauč se investovat

Vyplňte, prosím, své jméno a e-mail.
Balíček Nauč se investovat Vám pošlu na Váš e-mail.

Děkujeme za zájem o náš balíček Nauč se investovat. Přejeme Vám hodně úspěchů na Vaší cestě k rentě.