Hlavní kancelář: Palackého 272/8, Plzeň
734 258 888

Webinář – Placené poradenství v praxi

Jak sestavit finanční plán tak, aby klient byl ochotný za něj zaplatit?

Jak do portfolií klientů zapojovat ETF fondy?

on-line
3. prosince
od 9:00

Za poslední čtyři roky jsme se naučili pracovat s finančním plánem a investicemi tak, aby naše práce přinášela klientům významnou přidanou hodnotu, za kterou jsou ochotní dobře platit. Jsem přesvědčený o tom, že český trh je natolik velký, že je na něm prostor pro řadu dalších poradenských firem, jako je ta naše. Proto se snažíme sdílet naše zkušenosti s každým, kdo má reálnou šanci jít v našich stopách.

Připravili jsme pro Vás unikátní webinář s cílem podělit se s Vámi o naše zkušenosti a znalosti z práce honorovaných investičních poradců.

Proč byste si webinář neměli nechat ujít?

Finanční plán

Jak sestavit a dlouhodobě spravovat finanční plán tak, aby klient byl ochotný za něj zaplatit?
  • Ukážeme Vám, jak my pracujeme s finančním plánem a jak ho klientovi prezentujeme tak, aby nám byl za něj ochotný zaplatit 15 000 Kč.
  • Dozvíte se, jak ho dlouhodobě udržet při životě, aby i nadále zůstal nástrojem, který klienta i nás vede k dosažení vytyčených cílů.

Investice

Investice jsou budoucností každého finančního poradce, jsou královskou disciplínou a cestou k vybudování dlouhodobě rostoucí poradenské firmy.
  • Jak pracovat s ETF fondy v portfoliu klienta? Proč, jak a za kolik je do portfolia zařazovat? Jaké výsledky taková portfolia dlouhodobě přináší?
  • Ukážeme Vám, jak my pracujeme s investičními portfolii, jaké nástroje v nich využíváme a na jakých platformách s nimi pracujeme.

Jiří Cimpel
Daniel Majstorović

Webinář pro Vás budeme vysílat společně s mým společníkem Danem Majstorovićem. Budete tak mít jedinečnou příležitost poznat naši osobní zkušenost s poskytováním honorovaného investičního poradenství.
  • Jiří Cimpel, EFP si před lety vytyčil cíl přinést do ČR model placeného finančního poradenství, který byl již tehdy v zahraničí běžný. Nemalou část cesty k tomuto cíli již urazil. Honorované poradenství přestalo být v čechách neznámým pojmem, zajímá se o něj stále více lidí a to tak v sobě skrývá velký potenciál do budoucna. Dalším krokem je nyní předání vlastních zkušeností dalším lidem, kteří by se mohli podílet na dalším rozvoji honorovaného investičního poradenství v naší republice.
  • Ing. Daniel Majstorović je společníkem Jiřího Cimpela a analytikem firmy. Mají společné vize a stejný pohled na investiční poradenství. Ví, jak sestavit finanční plán tak, aby klienta oslovil a přinášel mu užitek.

Věřím, že pro Vás webinář bude nejen impulzem k hlubšímu studiu problematiky finančního plánování a investic, ale také Vám otevře dveře k exponencionálnímu růstu Vašeho podnikání, tak jako se tomu stalo u nás.

Těším se na viděnou,

Jiří Cimpel, EFP

Kdy?

úterý 3. 12. 2019 od 9:00
webinář potrvá cca 2 hodiny + čas na dotazy

Cena

990 Kč
v ceně je již zahrnut záznam webináře

Otázky

Na webináři bude samozřejmě prostor i pro Vaše dotazy. Můžete mi je zaslat předem na e-mail jiri@cimpel.cz, případně se můžete ptát přímo v průběhu webináře.

Registrace na webinář

Pro registraci na webinář Placené poradenství v praxi vyplňte, prosím, tento formulář.

Po odeslání formuláře a úhradě platby Vám na uvedený e-mail zašleme doklad o platbě a v pravý čas také odkaz na webinář.

19. listopadu 2019