Hlavní kancelář: Palackého 272/8, Plzeň
734 258 888

Webinář – Placené poradenství v praxi

Jak sestavit finanční plán tak, aby klient byl ochotný za něj zaplatit?

Jak do portfolií klientů zapojovat ETF fondy?

webinář již proběhl

Za poslední čtyři roky jsme se naučili pracovat s finančním plánem a investicemi tak, aby naše práce přinášela klientům významnou přidanou hodnotu, za kterou jsou ochotní dobře platit. Jsem přesvědčený o tom, že český trh je natolik velký, že je na něm prostor pro řadu dalších poradenských firem, jako je ta naše. Proto se snažíme sdílet naše zkušenosti s každým, kdo má reálnou šanci jít v našich stopách.

Připravili jsme pro Vás unikátní webinář s cílem podělit se s Vámi o naše zkušenosti a znalosti z práce honorovaných investičních poradců.

Proč stojí za to webinář vidět?

Finanční plán

Jak sestavit a dlouhodobě spravovat finanční plán tak, aby klient byl ochotný za něj zaplatit?
  • Ukážeme Vám, jak my pracujeme s finančním plánem a jak ho klientovi prezentujeme tak, aby nám byl za něj ochotný zaplatit 15 000 Kč.
  • Dozvíte se, jak ho dlouhodobě udržet při životě, aby i nadále zůstal nástrojem, který klienta i nás vede k dosažení vytyčených cílů.

Investice

Investice jsou budoucností každého finančního poradce, jsou královskou disciplínou a cestou k vybudování dlouhodobě rostoucí poradenské firmy.
  • Jak pracovat s ETF fondy v portfoliu klienta? Proč, jak a za kolik je do portfolia zařazovat? Jaké výsledky taková portfolia dlouhodobě přináší?
  • Ukážeme Vám, jak my pracujeme s investičními portfolii, jaké nástroje v nich využíváme a na jakých platformách s nimi pracujeme.

Jiří Cimpel
Daniel Majstorović

Webinář jsme pro Vás připravili spolu s mým společníkem Danem Majstorovićem. Máte tak jedinečnou příležitost poznat naši osobní zkušenost s poskytováním honorovaného investičního poradenství.
  • Jiří Cimpel, EFP si před lety vytyčil cíl přinést do ČR model placeného finančního poradenství, který byl již tehdy v zahraničí běžný. Nemalou část cesty k tomuto cíli již urazil. Honorované poradenství přestalo být v čechách neznámým pojmem, zajímá se o něj stále více lidí a to tak v sobě skrývá velký potenciál do budoucna. Dalším krokem je nyní předání vlastních zkušeností dalším lidem, kteří by se mohli podílet na dalším rozvoji honorovaného investičního poradenství v naší republice.
  • Ing. Daniel Majstorović je společníkem Jiřího Cimpela a analytikem firmy. Mají společné vize a stejný pohled na investiční poradenství. Ví, jak sestavit finanční plán tak, aby klienta oslovil a přinášel mu užitek.

Věřím, že pro Vás webinář bude nejen impulzem k hlubšímu studiu problematiky finančního plánování a investic, ale také Vám otevře dveře k exponencionálnímu růstu Vašeho podnikání, tak jako se tomu stalo u nás.

Těším se na viděnou,

Jiří Cimpel, EFP

Kdy?

Seminář proběhl 3. 12. 2019.
Nyní máte možnost zakoupit si záznam.

Cena

990 Kč

Záznam webináře

Pro zakoupení záznamu webináře Placené poradenství v praxi vyplňte, prosím, tento formulář.

Po odeslání formuláře a úhradě platby Vám na uvedený e-mail zašleme doklad o platbě a odkaz, kde najdete záznam webináře.

19. listopadu 2019