co je to webinář?
Webinář je přednáška na konkrétní téma realizovaná on-line prostřednictvím videohovoru. Vidíte při ní na obrazovce přednášejícího i prezentaci. Výhodou je, že nemusíte nikam jezdit, ale můžete vše zhlédnout z pohodlí svého domova. Časový rozsah webinářů je většinou 1-2 hodiny.

Součástí webináře je i záznam, ke kterému se můžete kdykoliv v budoucnu opakovaně vracet.

Webinář

Placené poradenství v praxi

Webinář proběhl
3. 12. 2019

Nyní máte možnost zakoupit si záznam.

Připravili jsme pro Vás unikátní webinář s cílem podělit se s Vámi o naše zkušenosti a znalosti z práce honorovaných investičních poradců.

 

Jak sestavit finanční plán tak, aby klient byl ochotný za něj zaplatit?

Jak do portfolií klientů zapojovat ETF fondy?

 

Za poslední čtyři roky jsme se naučili pracovat s finančním plánem a investicemi tak, aby naše práce přinášela klientům významnou přidanou hodnotu, za kterou jsou ochotní dobře platit. Jsem přesvědčený o tom, že český trh je natolik velký, že je na něm prostor pro řadu dalších poradenských firem, jako je ta naše. Proto se snažíme sdílet naše zkušenosti s každým, kdo má reálnou šanci jít v našich stopách.

 

Proč stojí za to webinář vidět?

Finanční plán

Jak sestavit a dlouhodobě spravovat finanční plán tak, aby klient byl ochotný za něj zaplatit?

  • Ukážeme Vám, jak my pracujeme s finančním plánem a jak ho klientovi prezentujeme tak, aby nám byl za něj ochotný zaplatit 15 000 Kč.
  • Dozvíte se, jak ho dlouhodobě udržet při životě, aby i nadále zůstal nástrojem, který klienta i nás vede k dosažení vytyčených cílů.

 

Investice

Investice jsou budoucností každého finančního poradce, jsou královskou disciplínou a cestou k vybudování dlouhodobě rostoucí poradenské firmy.

  • Jak pracovat s ETF fondy v portfoliu klienta? Proč, jak a za kolik je do portfolia zařazovat? Jaké výsledky taková portfolia dlouhodobě přináší?
  • Ukážeme Vám, jak my pracujeme s investičními portfolii, jaké nástroje v nich využíváme a na jakých platformách s nimi pracujeme.

 

Kdo Vás webinářem provede?

Webinář jsme pro Vás připravili spolu s mým společníkem Danem Majstorovićem. Máte tak jedinečnou příležitost poznat naši osobní zkušenost s poskytováním honorovaného investičního poradenství.

 

Jiří Cimpel, EFP

Před lety si vytyčil cíl přinést do ČR model placeného finančního poradenství, který byl již tehdy v zahraničí běžný. Nemalou část cesty k  tomuto cíli již urazil. Honorované poradenství přestalo být v čechách neznámým pojmem, zajímá se o něj stále více lidí a to tak v sobě skrývá velký potenciál do budoucna. Dalším krokem je nyní předání vlastních zkušeností dalším lidem, kteří by se mohli podílet na dalším rozvoji honorovaného investičního poradenství v naší republice.

 

Ing. Daniel Majstorović

Je společníkem Jiřího Cimpela a analytikem firmy. Mají společné vize a  stejný pohled na investiční poradenství. Ví, jak sestavit finanční plán tak, aby klienta oslovil a přinášel mu užitek.

Věřím, že pro Vás webinář bude nejen impulzem k hlubšímu studiu problematiky finančního plánování a investic, ale také Vám otevře dveře k exponencionálnímu růstu Vašeho podnikání, tak jako se tomu stalo u nás.

Těším se na viděnou.
Jiří Cimpel, EFP
Objednávka záznamu webináře

Kdy?

Webinář proběhl
3. 12. 2019
Nyní máte možnost zakoupit si záznam.

Cena

990 Kč

Pro objednání záznamu webináře Placené poradenství v praxi vyplňte, prosím, tento formulář. Po odeslání formuláře a úhradě platby Vám na uvedený e-mail zašleme doklad o platbě a odkaz, na kterém najdete záznam webináře.

Investiční tipy

Chcete od nás každý týden dostávat investiční tipy? Vyplňte, prosím, své jméno a e-mail. První investiční tip Vám odešlu během několika málo okamžiků.

Děkujeme za zájem o naše investiční tipy.