co je to webinář?
Webinář je přednáška na konkrétní téma realizovaná on-line prostřednictvím videohovoru. Vidíte při ní na obrazovce přednášejícího i prezentaci. Výhodou je, že nemusíte nikam jezdit, ale můžete vše zhlédnout z pohodlí svého domova. Časový rozsah webinářů je většinou 1-2 hodiny.

Součástí webináře je i záznam, ke kterému se můžete kdykoliv v budoucnu opakovaně vracet.

Webinář

Tvorba a správa rentiérského plánu na prahu hospodářské recese

Webinář proběhl
6. 12. 2022

Nyní máte možnost zakoupit si záznam.

Ze všech stran slyšíme o počínající hospodářské recesi a je přirozenou otázkou každého investora, zda již finanční trhy dosáhly svého dna, nebo i je čeká další pohyb směrem dolů spolu s hospodářským poklesem. Zároveň mnoho investorů upíná své naděje k oživení trhu s dluhopisy, které díky vyšším úrokovým sazbám znovu získávají na atraktivitě. Jako investoři pak logicky musíme přemýšlet o tom, jestli a jaké dluhopisy do portfolia nakupovat a jakou roli by měly zastávat v celkovém rozložení našeho portfolia.

Sám se na toto téma velmi těším. Rozebereme si ho v kontextu historických dat, současných výhledů a s ohledem na pevně danou strategii a mantinely vytyčené vlastními investičními a rentiérskými plány.

Zúčastněte se našeho webináře, kde se budeme věnovat mimo jiné následujícím otázkám:

  • Jak vypadal další vývoj na finančních trzích v minulosti poté, co se trhy a ekonomika dostaly do současné situace?
  • Jak čerpat rentu i v době poklesů?
  • Do čeho se vyplatí investovat v dobách vysoké inflace?
  • Proč mohou trhy růst i v době recese?
  • Jaká je budoucnost tradičního portfolia 60/40? (60 % akcií a 40 % dluhopisů)
  • Vyplatí se dnes investice do nemovitostí?
  • Jak pracovat s vlastními emocemi?

„Připravte se na nejhorší a doufejte v nejlepší.“ To platí i o investicích. Věřím, že po zhlédnutí webináře dokážete připravit sebe i své portfolio na nejhorší a budete mít jasnou představu o tom, jak být rentiérem navzdory nastupující hospodářské recesi.

Těším se na viděnou.
Jiří Cimpel, EFP
Objednávka záznamu webináře

Kdy?

Webinář proběhl
6. 12. 2022
Nyní máte možnost zakoupit si záznam.

Cena

299 Kč

Pro objednání záznamu webináře Tvorba a správa rentiérského plánu na prahu hospodářské recese vyplňte, prosím, tento formulář. Po odeslání formuláře a úhradě platby vám na uvedený e-mail zašleme doklad o platbě a odkaz, na kterém najdete záznam webináře.

Investiční tipy

Chcete od nás každý týden dostávat investiční tipy? Vyplňte, prosím, své jméno a e-mail. První investiční tip Vám odešlu během několika málo okamžiků.

Děkujeme za zájem o naše investiční tipy.