co je to webinář?
Webinář je přednáška na konkrétní téma realizovaná on-line prostřednictvím videohovoru. Vidíte při ní na obrazovce přednášejícího i prezentaci. Výhodou je, že nemusíte nikam jezdit, ale můžete vše zhlédnout z pohodlí svého domova. Časový rozsah webinářů je většinou 1-2 hodiny.

Součástí webináře je i záznam, ke kterému se můžete kdykoliv v budoucnu opakovaně vracet.

Webinář

Tvorba a správa rentiérského plánu na prahu hospodářské recese

6. 12. 2022

17:00

Ze všech stran slyšíme o počínající hospodářské recesi a je přirozenou otázkou každého investora, zda již finanční trhy dosáhly svého dna, nebo i je čeká další pohyb směrem dolů spolu s hospodářským poklesem. Zároveň mnoho investorů upíná své naděje k oživení trhu s dluhopisy, které díky vyšším úrokovým sazbám znovu získávají na atraktivitě. Jako investoři pak logicky musíme přemýšlet o tom, jestli a jaké dluhopisy do portfolia nakupovat a jakou roli by měly zastávat v celkovém rozložení našeho portfolia.

Sám se na toto téma velmi těším. Rozebereme si ho v kontextu historických dat, současných výhledů a s ohledem na pevně danou strategii a mantinely vytyčené vlastními investičními a rentiérskými plány.

Zúčastněte se našeho webináře, kde se budeme věnovat mimo jiné následujícím otázkám:

  • Jak vypadal další vývoj na finančních trzích v minulosti poté, co se trhy a ekonomika dostaly do současné situace?
  • Jak čerpat rentu i v době poklesů?
  • Do čeho se vyplatí investovat v dobách vysoké inflace?
  • Proč mohou trhy růst i v době recese?
  • Jaká je budoucnost tradičního portfolia 60/40? (60 % akcií a 40 % dluhopisů)
  • Vyplatí se dnes investice do nemovitostí?
  • Jak pracovat s vlastními emocemi?

„Připravte se na nejhorší a doufejte v nejlepší.“ To platí i o investicích. Věřím, že po zhlédnutí webináře dokážete připravit sebe i své portfolio na nejhorší a budete mít jasnou představu o tom, jak být rentiérem navzdory nastupující hospodářské recesi.

Těším se na viděnou.
Jiří Cimpel, EFP
Registrace na webinář

Kdy?

6. 12. 2022
17:00

Cena

299 Kč

Pro registraci na webinář Tvorba a správa rentiérského plánu na prahu hospodářské recese vyplňte, prosím, tento formulář. Po odeslání formuláře a úhradě platby vám na uvedený e-mail zašleme doklad o platbě. Před začátkem webináře vám pošleme odkaz, kde budete moci webinář sledovat.

Investiční tipy

Chcete od nás každý týden dostávat investiční tipy? Vyplňte, prosím, své jméno a e-mail. První investiční tip Vám odešlu během několika málo okamžiků.

Děkujeme za zájem o naše investiční tipy.