Hlavní kancelář: Palackého 272/8, Plzeň
734 258 888

Informační osobní list důchodového pojištění

Jsem rád, že jste se rozhodli vyžádat si svůj IOLDP od České správy sociálního zabezpečení a zkontrolovat si své záznamy. Je možné, že budete mít vše v pořádku, pak Vám gratuluji. V opačném případě se budete moci připravit na situaci, až jednou o svůj důchod budete žádat, abyste si nechali vše správně opravit. Navíc až budete mít v ruce svůj IOLDP, budete mít vše potřebné k tomu, abyste si mohli spočítat výši svého budoucího důchodu a zahrnout ho do svého rentiérského plánu.

Získejte svůj IOLDP

Vyplňte, prosím, své jméno, e-mail a telefonní číslo. Obratem Vám na e-mail přijde interaktivní pdf formulář a instrukce, jak dále postupovat.


Nechce se Vám do toho?

Zajímalo by Vás, jak na tom jednou v důchodu budete, ale zdá se Vám to moc složité? Rádi byste svůj čas věnovali něčemu lepšímu a zábavnějšímu? Právě pro Vás jsme vytvořili službu Audit důchodu.

Jak vysoký bude právě Váš důchod? Nemáte ve svém IOLDP náhodou nějaké chyby, které by Vám důchod zbytečně snižovali? A jaké máte možnosti, chcete-li do důchodu dříve? Objednejte si službu Audit důchodu a dozvíte se vše o svém důchodu.